Tubebaric

Model TUBEBARIC to tubowa komora normobaryczna o charakterystycznym kształcie walca. Nazywana potocznie „cygarem”. Na tle innych kapsuł wyróżnia się nowoczesną, nieco futurystyczną formą. W środku konstrukcji kryje się niezwykle funkcjonalne wnętrze zaprojektowane zgodnie z obowiązującymi trendami designerskimi. TUBEBARIC to rozwiązanie idealne dla klientów poszukujących komory nie tylko o najwyższym standardzie wykonania, ale też o nietuzinkowej, rzucającej się w oczy zabudowie. 

Specyfikacja techniczna komory

Komory normobaryczne marki Normospace standardowo wyposażane są w zbiorniki o średnicy 3000 milimetrów. Na życzenie klienta możemy wyposażyć konstrukcję w zbiornik większy o średnicy do 3400 milimetrów. Domyślnie komora TUBEBARIC wyposażana jest w dziesięć miejsc siedzących, jedną sypialnię z dwoma łóżkami, mały aneks kuchenny (nieprzystosowany do przygotowywania posiłków na ciepło) oraz toaletę. W zależności od potrzeb klienta, konfiguracja ta może być jednak modyfikowana (np. większa liczba foteli czy łóżek). Komora TUBEBARIC wymaga zapewnienia dodatkowego pomieszczenia na montaż aparatury i automatyki lub instalacji specjalnej dostawki (istnieje możliwość zamówienia jej w naszej firmie). 

Standard wykończenia

Wnętrze komory tworzone jest z najwyższej jakości materiałów. Kapsuły zawsze urządzamy wedle obowiązujących trendów designerskich. Zależy nam na tym, by gotowy produkt nie tylko sprzyjał odbywaniu relaksujących sesji tlenowych, ale także umożliwiał swobodną pracę. Podobnie jak inne komory normobaryczne dostępne w ofercie Normospace, model TUBEBARIC wyposażony jest w najwyższych standardów sprzęt audio i wideo. Komora posiada także nowoczesną aparaturę odpowiedzialną za utrzymanie wewnątrz kapsuły odpowiednich dla sesji tlenowych warunków. Zapewnia ona również prostą obsługę systemu. Aparaturę tworzą wydajne komponenty i generatory.

Do kogo skierowana jest komora TUBEBARIC?

Model komory TUBEBARIC polecamy przede wszystkim klientom, którzy szukają kapsuły o nowoczesnej i oryginalnej formie. To doskonałe rozwiązanie dla hoteli premium, kompleksowych ośrodków wypoczynkowych itp. 

Chcesz poznać szczegóły oferty? Skontaktuj się z nami!

Scroll to Top