LONGCUBEBARIC – Realizacja

Prezentowany poniżej model komory normobarycznej CUBEBARIC został wyposażony w 10 miejsc siedzących ulokowanych w głównym pomieszczeniu przeznaczonym do odbywania sesji tlenowych. W kapsule zamontowano wysokiej jakości, niezwykle wygodne i ergonomiczne fotele kinowe. Poza nimi znalazły się cztery miejsca siedzące w śluzie, która służy do wstępnej, łagodnej kompresji. W głównym pomieszczeniu kapsuły znalazł się też wysokiej klasy telewizor, stoliki oraz dystrybutor z wodą.

Model wyposażono w standardowy aneks kuchenny nieprzystosowany do przygotowywania posiłków na ciepło. W wygodnych i poręcznych szafkach możliwe jest przechowywanie tzw. żywności suchej. Komora posiada nowoczesną toaletę z umywalką. Konstrukcję dopełnia sypialnia z dwoma łóżkami.

Zarówno w śluzie, jak w głównym pomieszczeniu komory znajdują się panele aparatury służącej do sterowania ustawieniami kapsuły oraz monitorowania parametrów panujących wewnątrz warunków. Do tego po obu stronach (w śluzie i komorze właściwej) zamontowano słuchawki umożliwiające komunikację w obu tych strefach.

Komorę wykończono przy użyciu najwyższej jakości komponentów i standardów. 

Produkt wykonano dla klienta indywidualnego. 

Chcesz poznać szczegóły oferty? Skontaktuj się z nami!

Scroll to Top