Produkcja komory normobarycznej

Produkcja komory normobarycznej to proces niezwykle żmudny i zaawansowany. Składa się z kilku etapów, z czego każdy jest tak samo istotny i nie może zostać pominięty. Od samego początku, aż po dokonanie odbioru gotowej kapsuły ogromną rolę odgrywa precyzja działania. Przez cały czas tworzenia komory dokładamy wszelkich starań, by konstrukcja była dopracowana w każdym najmniejszym calu i dzięki temu spełniała oczekiwania klienta. 

Zamówienie i projekt

Pierwszym etapem produkcji komory normobarycznej jest stworzenie jej projektu. Klient wybiera jeden z dostępnych modeli konstrukcji i określa szczegóły dotyczące ewentualnej personalizacji kapsuły (dostosowania do indywidualnych potrzeb). Po ustaleniu wszelkich szczegółów oraz przeprowadzeniu wywiadu z zamawiającym, przystępujemy do projektowania komory. Profesjonalnie przygotowane plany budowy pozwalają precyzyjnie określić całościowy koszt inwestycji, a także przewidywany czas ukończenia prac. Projekt komory wykonują specjaliści, z którymi współpracujemy od wielu lat. 

Konstrukcja

Po podpisaniu umowy z klientem i wpłaceniu zaliczki przystępujemy do właściwych prac nad budową komory. Zamawiamy wszelkie niezbędne komponenty do stworzenia produktu. Krok po kroku, praktycznie od zera, tworzymy kapsułę, zachowując przy tym najwyższe standardy pracy.

Wykończenie

Gdy komora normobaryczna zostaje ukończona do stanu surowego, rozpoczyna się etap prac polegający na jej wykończeniu. Wspólnie z wykwalifikowanymi pracownikami fizycznymi, ślusarzami, automatykami oraz projektantami wnętrz tworzymy jedyne w swoim rodzaju przestrzenie przygotowane do odbywania korzystnych dla zdrowia terapii (sesji) tlenowych. Wnętrza tworzymy w zgodzie w obowiązującymi trendami designerskimi. Wykorzystujemy możliwie najlepsze dostępne komponenty i elementy wykończeniowe. Wszystko po to, by gotowa komora spełniła wymogi najbardziej wymagających klientów.

Ile trwa budowa komory?

Czas trwania budowy kapsuły zależy od indywidualnej konfiguracji produktu. Zanim produkt zostanie dostarczony do klienta, jest uruchamiany i testowany przez naszą firmę.  

Chcesz poznać szczegóły oferty? Skontaktuj się z nami!

Scroll to Top