O nas

Pionierzy w branży

Jesteśmy rodzinną firmą specjalizującą się w produkcji i serwisowaniu komór normobarycznych.. Należymy do pionierów tworzących tego rodzaju konstrukcje w Polsce. Nasz zespół składa się ze specjalistów zdobywających doświadczenie na gruncie konstruowania tego typu kapsuł od 2013 roku.

Ściśle współpracujemy z Doktorem Janem Pokrywką – twórcą konceptu Normobarii, czyli pierwszego domu normobarycznego. Nie tylko jako jedni z pierwszych zaczęliśmy w naszym kraju konstruować komory tego typu, ale też wyznaczyliśmy początkowe trendy w branży oraz przetarliśmy szlaki dla wielu innych firm, które w późniejszym czasie zaczęły dostarczać podobne produkty. 


Autorskie, sprawdzone rozwiązania

Nasze komory normobaryczne powstają na bazie autorskich projektów i rozwiązań. Zdobyte doświadczenie pozwoliło nam opracować własne, niezawodne schematy, dzięki którym jesteśmy w stanie dostarczyć klientom sprawdzone oraz niezawodne konstrukcje. Współpraca z szeregiem wybitnych specjalistów z różnych dziedzin dodatkowo sprawia, że tworzymy kapsuły dopracowane w każdym calu.

Co to jest komora normobaryczna?

Stawiamy na jakość i nowoczesność

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jakie oczekiwania wobec naszych komór mają zgłaszający się do nas klienci. Dlatego robimy wszystko, by każda zamówiona kapsuła została stworzona w zgodzie z najnowocześniejszymi technologiami i przy użyciu możliwie najlepszych dostępnych komponentów. Tworzymy produkty premium, mające zadowolić nawet najbardziej wymagających osób.


Cenne doświadczenie i dziesiątki zadowolonych klientów

Możemy pochwalić się wieloma udanymi realizacjami dla klientów z całej Polski. Doświadczenie, jakie zdobyliśmy na przestrzeni lat, pozwoliło nam dokładnie poznać wymagania klientów. Stale poszerzamy swoją wiedzę na temat działania komór, co pozwala ciągle je udoskonalać.


Dlaczego warto nam zaufać?

Kupując naszą komorę normobaryczną, ma się gwarancję otrzymania produktu z najwyższej półki, wykonanego z dbałością o każdy detal i stworzonego przy użyciu najlepszych komponentów oraz sprzętów. Kapsułę tworzy zespół doświadczonych specjalistów, którzy na swoim koncie posiada wiele udanych realizacji tego rodzaju. Oferujemy nie tylko produkcję komór, ale również ich kompleksowy serwis (zarówno gwarancyjny, jak i pogwarancyjny. Zapewniamy również możliwość zawarcia umowy serwisowej uwzględniającej specyficzne potrzeby klienta. Do każdego projektu podchodzimy w indywidualny sposób. Zawsze staramy się dopasować do wymagań klientów oraz proponować im optymalne dla nich rozwiązania.

Chcesz poznać szczegóły oferty? Skontaktuj się z nami!?

Scroll to Top