Modubaric

Model MODUBARIC to prawdziwy hit w ofercie firmy NormoSpace. Nazywana „stokrotką” modułowa komora normobaryczna wyróżnia się na tle innych konstrukcji bardzo oryginalną formą. Nie jest to bowiem klasyczna, jednoczęściowa kapsuła do sesji tlenowych. Komorę tworzy ulokowana po środku jednostka centralna, wokół której znajduje się sześć (w standardowej wersji) autonomicznych pomieszczeń. Model ten daje ogromne możliwości aranżacyjne i zdecydowanie najłatwiej dopasować go do własnych preferencji. 

Specyfikacja techniczna komory

Komory normobaryczne marki Normospace standardowo wyposażamy w zbiorniki o średnicy 3000 milimetrów. Na życzenie klienta możemy wyposażyć konstrukcję w zbiornik większy o średnicy do 3400 milimetrów. Model MODUBARIC posiada dwa pomieszczenia z fotelami (po pięć na każdy moduł) przeznaczone do odbywania sesji tlenowych i pracy. Ponadto w komorze znajdują się dwie sypialnie (łącznie z czterema łóżkami) i toaleta. W module wejściowym do komory znajduje się śluza, w której dochodzi do wstępnej, łagodnej kompresji (podwyższenia ciśnienia do około 1500 hPa). Komora MODUBARIC Wymaga zapewnienia dodatkowego pomieszczenia na montaż aparatury i automatyki lub instalacji specjalnej dostawki. Istnieje możliwość zamówienia tego rodzaju kompatybilnej dostawki w naszej firmie.

Standard wykończenia

Komora MODUBARIC posiada możliwie najwyższy standard wykończenia. Produkt tworzony jest z najlepszych dostępnych na rynku komponentów oraz sprzętów. Projektujemy ekskluzywne wnętrza, wyróżniające się przestronnością, prostymi kształtami, relaksującymi kolorami oraz harmonią. Tworzymy przestrzeń idealną do odpoczynku i pracy.  Kapsuły aranżowane są w zgodzie z obowiązującym trendami w branży designerskiej. Ponadto model MODUBARIC wyposażony jest w wysokiej klasy sprzęty audio oraz wideo. Komora posiada także intuicyjną aparaturę odpowiedzialną za utrzymanie wewnątrz kapsuły odpowiednich dla sesji tlenowych warunków. Zapewnia ona również prostą obsługę systemu. Aparaturę tworzą wydajne komponenty i generatory.

Do kogo skierowana jest komora MODUBARIC?

Modułowa komora normobaryczna MODUBARIC spełni oczekiwania klientów indywidualnych oraz firm. Ze względu na odseparowanie od siebie poszczególnych pomieszczeń, istnieje bardzo duża swoboda aranżacyjna produktu. To także konstrukcja o niezwykle atrakcyjnej wizualnie formie, która szczególnie sprawdzi się w przypadku hoteli, ośrodków treningowych, leczniczych itd.  

Chcesz poznać szczegóły oferty? Skontaktuj się z nami!

Scroll to Top