Longcubebaric

Model LONGCUBEBARIC jest rozszerzoną wersją komory normobarycznej CUBEBARIC dostępnej w ofercie firmy Normospace. Podobnie jak w opcji podstawowej, konstrukcja ma  prostą formę klasycznego kontenerowca, który swoim wyglądem przypomina zyskujące  w ostatnim czasie na popularności domki modułowe. LONGBARIC, jak wskazuje nazwa, jest jednak komorą dłuższą. To model przeznaczony dla klientów poszukujących bardziej zaawansowanych rozwiązań i ceniących sobie możliwość pełnej personalizacji kapsuły pod kątem własnych potrzeb oraz wymagań. 

Specyfikacja techniczna komory

Komory normobaryczne budowane w naszej firmie posiadają zbiorniki o średnicy 3000 milimetrów. Na życzenie klienta możemy wyposażyć konstrukcję w zbiornik większy o średnicy  do 3400 milimetrów. Model LONGCUBEBARIC standardowo wyposażamy w kilkanaście miejsc siedzących, podzielonych na dwie strefy. Pierwsza z nich – biznesowa – wyróżnia się ergonomicznymi fotelami oraz zamontowanymi przed nimi stolikami umożliwiającymi swobodną pracę w trakcie trwania sesji tlenowej. Druga strefa – relaksacyjna – została wyposażona w standardowe siedziska (ewentualnie fotele). Komora posiada swoją recepcję, sypialnię (liczba łóżek do indywidualnego ustalenia), aneks kuchenny (nieprzystosowany do przygotowywania ciepłych posiłków) oraz toaletę. Komora LONGCUBEBARIC wyposażona jest w dedykowaną i zamaskowaną maszynownię, w której znajduje się niezbędna do poprawnego działania aparatura oraz automatyka. 

Standard wykończenia

Podobnie jak pozostałe komory normobaryczne dostępne w naszej ofercie, model LONGCUBEBARIC posiada wysoki standard wykończenia. Kapsuła wyposażona jest w nowoczesne urządzenia audio i wideo. Wnętrze wypełniają stonowane i proste kolory, sprzyjające koncentracji i relaksowi. Jednocześnie nadają one eleganckiego stylu. Przestrzeń zaprojektowano w taki sposób, by była możliwie najprzestronniejsza i praktyczna. Podłogi wykonujemy z wysokiej jakości paneli winylowych. Instalujemy także możliwie najlepsze dostępne na rynku meble robione na zamówienie. Fotele w strefie biznesowej pomagają się jednocześnie zrelaksować i utrzymać odpowiednią postawę ciała w trakcie pracy przy komputerze. Komora posiada także nowoczesną aparaturę odpowiedzialną za utrzymanie wewnątrz kapsuły odpowiednich dla sesji tlenowych warunków. Stworzony mechanizm gwarantuje także intuicyjną i bezproblemową obsługę systemu. Aparaturę tworzą wydajne komponenty i zaawansowane technologicznie generatory.

Do kogo skierowana jest komora TUBEBARIC?

Model LONGCUBEBARIC skierowany jest przede wszystkim dla klientów, którzy chcieliby zainwestować w komorę normobaryczną o większych gabarytach, ale jednocześnie, nie mogą pozwolić sobie na zakup modelu o niestandardowej bryle (np. ze względu na ograniczenia terenu, na jakim ma docelowo być postawiona konstrukcja). To doskonała propozycja dla hoteli, dużych centrów odnowy biologicznej, rehabilitacyjnych itd. Komora LONGCUBEBARIC daje większe możliwości personalizacji konstrukcji i dostosowania jej do własnych potrzeb. 

Chcesz poznać szczegóły oferty? Skontaktuj się z nami!

Scroll to Top