Komory normobaryczne

Normospace to polska firma zajmująca się tworzeniem zaawansowanych technologicznie komór normobarycznych o wysokim standardzie wykończenia.  Konstruujemy przestrzenie dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Zależy nam na tym, by gotowy produkt spełniał oczekiwania użytkownika. Dlatego wyposażamy nasze komory w aparaturę pozwalającą ustawić odpowiednie warunki panujące wewnątrz zgodnie z własnymi preferencjami.

Nasze projekty

Modubaric

Modułowa komora normobaryczna określana potocznie jako „stokrotka”. Tworzy ją jednostka centralna, wokół której znajduje się sześć (w standardowej wersji) autonomicznych pomieszczeń. Najwyższy standard wykończenia i wyjątkowe możliwości aranżacyjne.

Tubebaric

Tubowa komora normobaryczna o charakterystycznym kształcie walca. Wyróżnia się nowoczesną, nieco futurystyczną formą. We wnętrzu konstrukcji kryje się niezwykle funkcjonalne wnętrze zaprojektowane zgodnie z obowiązującymi trendami designerskimi.

Longcubebaric

Rozszerzona wersja komory Cubebaric. Uniwersalna forma nowoczesnego kontenerowca, który może stanąć na praktycznie każdej posesji. Model oferuje dużą i swobodną przestrzeń. Skierowany do klientów ceniących sobie indywidualne rozwiązania oraz szukających opcji pełnej personalizacji produktu.

Cubebaric

Standardowy typ komory normobarycznej budowanej przez firmę Normospace. Charakteryzuje się on klasyczną, prostą formą kontenerową. Swoim wyglądem przypomina niezwykle modny w ostatnim czasie moduł mieszkalny. Idealny dla klientów szukających prostych i uniwersalnych rozwiązań. 

Co to jest komora normobaryczna?

Jak powstają komory normobaryczne?

Stale rozszerzamy swoją ofertę i tym samym wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów. Nasze zaangażowanie, profesjonalizm, kreatywność oraz elastyczność sprawiają, że znajdujemy się w krajowej czołówce firm zajmujących się tworzeniem oraz serwisowaniem komór normobarycznych.

Komory normobaryczne – skontaktuj się z nami!

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Odpowiemy na każde nurtujące Państwa pytania dotyczące zamówienia luksusowej komory normobarycznej. Na każdą wiadomość odpowiadamy najszybciej, jak to możliwe. Chętnie przedstawimy również Państwu ofertę uwzględniającą indywidualne potrzeby.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych Normospace sp. z o.o., Szalejów Górny 131A, 57-314 Szalejów Górny.

  Nasze realizacje

  Komora Cubebaric

  Komora Modubaric

  Dlaczego my?

  Tworzymy komory normobaryczne ze specjalistycznymi, wysokiej jakości aparaturami sterowniczymi. Zapewniają one sprawne działanie całego systemu oraz prostą i intuicyjną obsługę. Za utrzymanie odpowiednich warunków wewnątrz skonstruowanej kapsuły odpowiadają najwyższej jakości komponenty i generatory dostępne na rynku. Tworząc komory do sesji tlenowych, bazujemy na autorskich, sprawdzonych projektach.

  Komory NormoSpace umożliwiają użytkownikowi samodzielnie zadecydować o tym, w jakich konkretnie warunkach chce przebywać. Wszystko za sprawą zamontowanego, łatwego w obsłudze panelu sterowniczego. Za jego pomocą można w komorze normobarycznej NormoSpace ustawić następujące parametry:

  bar
  Ciśnienie od 0 do 500 bar
  °C
  Temperatura od 16 do 24°C
  %
  Wilgotność do 60%
  %
  Zawartość tlenu od 21 do 23,5% objętościowo (czyli do 35% przeliczeniowo)
  %
  Zawartość dwutlenku węgla od 0,05 do 2% objętościowo (czyli do 3%)

  Dodatkowym elementem jest wodór, który dostarcza się organizmowi w trakcie sesji poprzez picie wody redox.

  Komory normobaryczne – co zapewniamy?

  Gwarantujemy wysoki standard wykonania komór. Wnętrza pomieszczeń projektujemy w oparciu o najnowocześniejsze trendy designerskie. Instalujemy w nich możliwie najlepsze sprzęty RTV oraz meble. Oferujemy komory normobaryczne o najwyższej jakości wykonania, dopracowane w każdym najmniejszym szczególe. Tworzymy kapsuły tworzone wedle najnowocześniejszych trendów technologicznych i designerskich. Wykorzystujemy możliwie najlepsze komponenty dostępne na rynku – budujemy komory normobaryczne w wersji PREMIUM. Jesteśmy otwarci na propozycje oraz sugestie klientów. Za każdym razem staramy się dopasować do ich potrzeb oraz proponować optymalne dla nich rozwiązania. Oferujemy kompleksowe wsparcie techniczne. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Istnieje również możliwość zawarcia umowy serwisowej uwzględniającej specyficzne potrzeby klienta.

  W związku z wieloma zapytaniami klientów oferta firmy Normospace poszerzyła się o zupełnie nową usługę – budowę domków modułowych. Tworzymy na zamówienie całoroczne i sezonowe obiekty, gotowe do ulokowania na odpowiednio przygotowanym terenie. Oferujemy oryginalne i nowoczesne projekty, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze konstrukcje nie wymagają uzyskania pozwolenia na budowę. Kup wymarzony domek w cenie mieszkania!  

  Chcesz poznać szczegóły oferty? Skontaktuj się z nami!

  Scroll to Top