Domki modułowe

Firma Normospace wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i rozszerza swoją ofertę o budowę nowoczesnych domków modułowych. To rozwiązanie, które w ostatnim czasie mocno zyskuje na popularności i stanowi jedną z najatrakcyjniejszych odpowiedzi na postępujący kryzys mieszkaniowy. Budynek modułowy wydaje się idealną opcją dla osób, które chcą w możliwie najkrótszym czasie spełnić marzenie o własnym domu. Niemal od podstaw tworzymy obiekty całoroczne i sezonowe, wykorzystując najlepsze dostępne na rynku komponenty. Zamawiając dom modułowy w naszej firmie, ma się gwarancję, że posłuży on przez długie lata.

Nasze projekty

Nevada 11

Nevada 12

Nevada 14

Texas

Czym są domki modułowe?

Dom modułowy to specyficzna konstrukcja, która powstaje z połączenia kilku (czasem nawet kilkunastu) gotowych elementów wytwarzanych przez producenta i scalanych ze sobą tuż przed transportem na miejsce budowy lub już w docelowej lokalizacji obiektu. W dużym uproszczeniu można powiedzieć, że jest to gotowy budynek dostarczany do klienta. W przeciwieństwie do tradycyjnie wznoszonych domów, obiekty modułowe powstają dużo szybciej i są zdecydowanie tańsze. Tego rodzaju konstrukcje od wielu lat powstają chociażby w Stanach Zjednoczonych i w krajach Skandynawii. W Polsce doniedawna w ten sposób budowano jedynie domki letniskowe i altany. Coraz więcej osób przekonuje się jednak, że obiekty te mogą służyć również jako całoroczne, wygodne, nowoczesne i ekonomiczne przestrzenie mieszkalne. 

Jak powstają domki modułowe?

Pierwszym etapem budowy domu modułowego jest wybranie przez klienta projektu budynku oraz ustalenie indywidualnych szczegółów co do standardu wykonania produktu. Po dopełnieniu kilku formalności nasza firma przystępuje do wykonania obiektu na własnym placu. Czas realizacji zamówienia zależy m.in. od powierzchni domu, rozmiarów modyfikacji w gotowym projekcie itd. Duże znaczenie ma również to, czy klient zakupił u nas budynek przygotowany do indywidualnego wykończenia czy domek modułowy zbudowany „pod klucz”. W obu przypadkach ukończenie konstrukcji jest szybsze od postawienia tradycyjnego murowanego domu. Nasze obiekty modułowe powstają przy użyciu najlepszych dostępnych na rynku komponentów. Za budowę odpowiada specjalny zespół doświadczonych specjalistów. Gotowy dom modułowy jest w całości lub w kilku częściach transportowany na posesję osoby zamawiającej. Aby ulokowanie obiektu w danym miejscu było możliwie, klient musi wcześniej we własnym zakresie przygotować dedykowany fundament. Ważne jest również, by zapewnić maszynom transportującym odpowiedni dojazd. 

Nowoczesne domki modułowe letniskowe i całoroczne

Nie ma znaczenia, czy szukają Państwo domu modułowego o przeznaczeniu całorocznym lub letniskowym. Nasza firma jest w stanie skonstruować obiekt, który spełni wszystkie Państwa wymagania. Tworzymy nowoczesne domki modułowe projektowane zgodnie z obowiązującymi trendami. Produkujemy obiekt o bryle klasycznego kontenerowca, stylizowane na modne w ostatnim czasie stodoły czy domki skandynawskie. Oferujemy obiekty trwałe i ekonomiczne, gotowe do aranżacji oraz wykonane pod klucz.  

Domki modułowe – Dolny Śląsk i nie tylko

Nasze domki modułowe powstają na terenie firmy Normospace, która mieści się w Szalejowie Górnym w województwie dolnośląskim. Nasza oferta skierowana jest jednak dla klientów z całego kraju. Dostarczymy wymarzony dom pod dowolny wskazany adres.   

Ile kosztuje domek modułowy?

Cena domu modułowego zależy od wybranego projektu, powierzchni oraz indywidualnych specyfikacji każdego budynku. Wpływ na ostateczny koszt ma też wybór opcji z wykończeniem wnętrza lub wybór domku modułowego gotowego do aranżacji we własnym zakresie. 

Domy modułowe – skontaktuj się z nami!

Z przyjemnością odpowiemy na każde Państwa pytania dotyczące budowy domków modułowych. Zachęcamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego. Na wszelkie wiadomości odpowiadamy tak szybko, jak jest to możliwe w danej chwili.

Przeszklony bok domku modułowego projekt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych Normospace sp. z o.o., Szalejów Górny 131A, 57-314 Szalejów Górny.

  Zobacz naszą przykładową realizację!

  Luksusowe Domki „Ku Wzgórzu” w Kotlinie Kłodzkiej!

  Domy modułowe Normospace – dane techniczne

  IzolacjaPIR + Wełna+ PIR 3 warstwy
  Okna i drzwiOkna 3-szybowe, drzwi tarasowe podnoszno-przesuwne HS
  MateriałyKonstrukcje wykonujemy w technologii spawanej lub drewna C24. Wykorzystujemy do tego materiały renomowanych producentów, takich jak Blachy Pruszyński czy cenione deski z sosny Thermory.
  OgrzewanieKominek elektryczny, panel grzewczy lub grzejniki drabinkowe.
  Klimatyzacja Domki są klimatyzowane, klimatyzacja z funkcją grzania i chłodzenie firmy Sinclair.
  WyposażenieKażdy domek modułowy wyposażony jest w wyłączniki różnicowoprądowe oraz ogranicznik przepięć. Domki z wykończeniem wyposażamy w sprzęt firmy BEKO, Samsung itp.

  Nasze domy modułowe są w pełni mobilne. Jesteśmy w stanie przewieźć je w każdej chwili w inne miejsce. Do użytkowania domku wystarczy posiadać przyłącze wody, kanalizację oraz prąd. Obiekty wykonujemy seryjnie lub w pojedynczych sztukach. Możliwe jest stworzenie domku na bazie gotowych projektów naszej firmy lub konstrukcji dopasowanej do indywidualnych potrzeb klienta.

  Domki modułowe bez pozwolenia – 35 i 70 m2

  Oferujemy domy modułowe, które nie wymagają uzyskania pozwolenia na budowę (tzw. budynki na zgłoszenie). Formalności w przypadku tego rodzaju obiektów są więc uproszczone do absolutnego minimum, dzięki czemu cały proces stawiania domu jest szybki i niemal bezproblemowy.

  Domki modułowe projektujemy w taki sposób, by były to przestrzenie jak najbardziej użytkowe i funkcjonalne. 
  Zgodnie z nowymi przepisami wprowadzonymi w ramach „Polskiego Ładu” pozwolenia na budowę nie wymagają również obiekty większe, a mianowicie:

  budynki mieszkalne jednorodzinne wolno stojące, mające nie więcej niż dwie kondygnacje, o pow. zabudowy max. 70 m2 i obszarze oddziaływania nie wykraczającym poza działkę/działki, na których je zaprojektowano;

  parterowe budynki rekreacji indywidualnej (potocznie określane jako domki letniskowe) o powierzchni zabudowy powyżej 35 m2, ale nieprzekraczającej 70 m2.

  Firma Normospace oferuje budowę takich domów modułowych. Konstruujemy obiekty parterowe i dwukondygnacyjne (parter+piętro). 

  Chcesz poznać szczegóły oferty? Skontaktuj się z nami!

  Scroll to Top