cubebaric

Model CUBEBARIC to standardowy typ komory normobarycznej budowanej przez firmę NormoSpace. Charakteryzuje się on klasyczną, prostą formą kontenerową. Swoim wyglądem przypomina niezwykle modny w ostatnim czasie moduł mieszkalny. CUBEBARIC to rozwiązanie dla klientów szukających prostych i uniwersalnych rozwiązań. 

Specyfikacja techniczna komory

W standardzie instalujemy w komorach zbiorniki o średnicy 3000 milimetrów. Na życzenie klienta możemy wyposażyć konstrukcję w zbiornik większy o średnicy do 3400 milimetrów. W najprostszej wersji model CUBEBARIC składa się z dziesięciu miejsc siedzących i jednej sypialni zawierającej dwa pojedyncze łóżka. Oprócz tego komora posiada prosty aneks kuchenny (nieprzystosowany do przygotowania posiłków na gorąco) oraz toaletę. Na życzenie klienta komora może zostać powiększona o większą liczbę miejsc siedzących oraz sypialni. Komora CUBEBARIC wyposażona jest w dedykowaną i zamaskowaną maszynownię, w której znajduje się niezbędna do poprawnego działania aparatura oraz automatyka. 

Standard wykończenia

Podobnie jak pozostałe komory normobaryczne dostępne w naszej ofercie, model CUBEBARIC posiada wysoki standard wykończenia. Wnętrze zaaranżowane jest w sposób nowoczesny – tworzymy przestrzeń przyjazną do pracy oraz odpoczynku. Design opiera się na stonowanych kolorach oraz prostych kształtach. Za sprawą modnych podłóg wykonanych z paneli winylowych oraz stylowych mebli budowanych na zamówienie, gotowy produkt prezentuje się bardzo ekskluzywnie. Standardowo model wyposażamy w jeden lub dwa wysokiej klasy telewizory. Komora posiada także nowoczesną aparaturę odpowiedzialną za utrzymanie wewnątrz kapsuły odpowiednich dla sesji tlenowych warunków. Zapewnia ona również prostą obsługę systemu. Aparaturę tworzą wydajne komponenty i generatory.

Do kogo skierowana jest komora TUBEBARIC?

Model CUBEBARIC docenią przede wszystkim klienci poszukujący prostych i uniwersalnych rozwiązań. Komory z tej serii są zwykle niewielkich rozmiarów, a ich klasyczna konstrukcja pozwala umieścić je praktycznie na każdej posesji, nawet o małej powierzchni. Świetnie sprawdzi się jako kapsuła do użytku osobistego, ale też do kameralnych pensjonatów czy ośrodków rehabilitacyjnych, terapeutycznych itd. 

Chcesz poznać szczegóły oferty? Skontaktuj się z nami!

Scroll to Top